Võta meiega ühendust+8618653687188

Otsi hotelle

HDPE-kinnikiilumine Seal korter Pack või kasti Liner või valguse Lineron rull LDPE

Kirjeldus

HDPE kinnikiilumine kindla pakendi plommida või kasti liinilaevaga või valguse lineron rulli LDPE madala tihedusega polüetüleenist kasti liner, kartongist liner üksuse nimi: kasti liner, Box-liner...

Share:

Sisu_1

Sisu_2

ProInfoAttach

ProDetailSubTitle2

HDPE kinnikiilumine pitsat flat pack või kasti liner või valguse lineron rulli LDPE
Madala tihedusega polüetüleenist kasti liner, valguse liner
Kauba nimi: Kasti liner, Box-liner, puu kott, kott Apple aluse Liner, Bin-liner, valguse Liner, kasti sisemine kott, karp sisemine kott Liner loendiboksis Liner mahuti, Liner karp


Eelis:
1. ideaalne kaitse sisu tolmu, määrdunud ja niiskuse
2. kohandatud suurus ja disain, võib õhk augud nagu iga disainilahenduse
3. trükkimine oma logo on saadaval
4. ISO 9001 sertifitseeritud
5. üle 20 aasta tootmiskogemus, pere kuulub tehas

Kasutamine:
1. plastikust karp vooderdus, nimetatud ka as'Carton Liners'are puu-ja köögiviljade, põllumajandustootjate, liha pakkimis, kodulindude töötlejad, kala töötlejad, lihunike, autotootjad, lennundus, plastist tootjad kasutavad ja töödeldud toiduainete pakendid hügieeniliselt line Pappkarbi ja tagada toodete jõuda puhta, värske, ohutu ja minimaalne riknemist.
2. need plastikust karp vooderdus saab toiduga, sealhulgas liha ja linnuliha. Plastikust karp vooderdus komplekti sisu kaitsta tolmu, mustuse ja niiskuse eest.
3. need hoolikalt kujundatud plastist karp vooderdus super tugev, keskkonnasõbralikud materjalid, ja on praktiline drawtape sulgemiseks ja neid.
4. plastikust karp vooderdus on väga sobilik kasutada kui välispakendi pakkimata toodete, näiteks lihatoodete, väikseid, pulbrid jne.
5. plastikust karp vooderdus on mitmesugustest materjalidest, printimine stiilid, värvid, kujundid ja pakendatud üksikult or'bag rulli ".


Kuidas mõõta liner?
Mõõta oma kasti (L x l x S) tollides ja kasutamise leida kott, mis sobib järgmine valem.
Liner L = kasti L + 2 tolli
Liner W = kasti W + 2 tolli
Liner D = lahtrisse D + ½ (kasti W) + 6 tolli


Tuntud kui üks juhtivaid tootjaid ja tarnijaid hdpe mitte-kinnikiilumine pitsat flat pack või kasti liner või valguse lineron roll ldpe Hiinas, Kangle plastist nüüd toob sulle kõrge kvaliteediga toodete professionaalne tehasest. Kui te ei kavatse hulgi-kvaliteedi plasttooted, kontrollige pakkumine siin nüüd ja kohandatud teenust pakutakse ka.