Kodu > Meie kohta

1. Lühike info

WEIFANG KANGLE PLASTICS CO., LTD asutati aastal 1998, mis on spetsialiseerunud tootmise eri liiki kilekotte, nagu praht kotti, kott toidu lemmikloomad postituse kotid, t-särk ostukorv, heategevus kott, kott, beebi mähe kott, PE põll.

Rohkem kui 15 aastat plastist kotid tegemisel kogemus, oleme kõige konkurentsivõimelisemaks andamp; kvaliteetne plastist tootja Hiinas. Me pole tuttav ELi turule ja Ameerika turule nagu CARREFOUR, TESCO, SAINSBURY, WOOLWORTHSI supper turul ja on varustanud suurimaid saab liner tootjad USA ja UK viimase 15 aasta jooksul, nad ei soovi toota ise üksustega. Pakume kilekotte ja trash saab vooderdus kas oma kaubamärgiga, trükkida ühe oma teose või klientidele eritellimusel kujundus ja oleme täielikult vestlema kliendi kvaliteedi andamp; saatelehe ootustele.

Asume Weifang city, Shandong provintsi, Hiina. Meie aastane tootmismaht on enam kui 12 000 tonni. Meil on ISO ja BRC sertifikaate ja ka möödunud SEDEX, BSCI tehas auditi. Olete väga oodatud külastada, auditeerida ja kontrollida meie tehases.
Põhineb ja #39; Kvaliteettoodete, suurepärane teenindus, eest ja kiiret Deliveryand nr 39; garanteerime, et saate professionaalse toodete parim kvaliteet, konkurentsivõimeline hind ja hea müügi teenust.

Me tervitame kõiki sõpru meiega ühendust ja siiralt loodan, et nii saame palju helgema tuleviku koos.

2. meie toode
Meie toodete hõlmab järgmist:
Star seal trash saab vooderdus, toidu kott, t-särk ostukorv, heategevus kott, lemmikloomade kott, beebi mähe kott, PE põll, PE kinnas, rõivas kott, kasti liner, deli leht jne.

3. kohandamine

4. meie tunnistus
Alati leiame, et meie firma edu on otseselt seotud pakutavate toodete kvaliteet. Nad vastavad kõrgeimatele kvaliteedinõuetele vastavalt ISO9001, BRC, SGS suunised ja meie range kvaliteedikontrolli süsteem, oleme võtnud BSCI, SEDEX, SGS tehase auditi.

5. koostööpartner
Tesco, Carrefour, Interplast, Helix, Fastenal

6. katsetamine seadmed

Langevate dpart test Tenstile test
Metalliotsija

7. kvaliteedikontrolli
Kui meil on ISO9001 ja BRC sertifikaat, oleme loonud põhjaliku QC süsteemi.

1) tooraine ja lisavarustuse kvaliteedikontrolli
Vastavaid instrumente kontrollida tooraine, ainult tarnijate sertifitseerimine. Proovid uue materjali ja katse tegemise proovid võrdlemiseks, katsetamise tulemusena vana aruande. Siis on see ok, lattu kui olemasoleval sallivust, juhuslik kontroll tarvik hoida puudusega toodete ladu.

2) korralduse hindamine
Kui saame uue jätta (uute toodete asemel korrake tellimusi), kui on buyerand #39; s proovid, testimise kvaliteeti meie katsetamine tuba ja rekord ja ühtlasi counter proovi katsetada vastavad hotelli katseprotokolli. Seejärel saata kinnitus kontrollproove. Samal ajal, muutes kogu materjali segamiseks valem, töötlemise tehniline faili. Vastavalt meie tehniline dokumentatsioon kinnitatud proovi järel masstootmine.

(3) materjali segamiseks
Tootmisosakonda näitab seminaril materjali segamise valem põhineb tehnilises toimikus. Kui OA on juhuslik kontroll vastavalt.

4) puhumine kile protsess
A.Self kontroll: operaator näidatakse filmi laiuse ja net kaal permeter, siis õige suurusega ja paksus enesekontrolli.
B.QA kontrollib film kvaliteeti iga 2 tundi. Ja kontroll andmete kirje vorm. Vormi üksikasjalik kirjeldus, kaasa arvatud koti laius, pikkus, kaalu ning lubatud hälbe. QA ka vajadust kontrollida oluline kvaliteedi küsimus crash saab vooderdus---tugevus tükeldada, ülevaatust. QA vaja võrrelda andmeid on lubatud või mitte, kui ei, nad küsivad operaator peatada masin ja õige koostise täita uuesti reguleerida. Defektne filmide pandud jäägid ala.
C.Different paksus film katsetamine depart mõju, pisar vastupanu, tõmbetugevus testimisel tuba. Vähemalt üks vahetustega, üks aeg testimist, katsetamise tulemusi salvestada ka tagasiside asjaomasele õigeaegselt.

5) kott tegemise protsessi kvaliteedi kontroll.
A.Self kontrollimine. Käitaja peavad olema kaal kaalu iga rulli elektrooniline skaala, tagada koti kaalu. Plommi all olnud eriti õhukese roll muutunud enesekontrolli. Kõik see mida ülevaatust.
B.QC kontrollimine. Kirje täita ka pistelise kontrollimise Põhja vooderdamine ja kaalu kui ka teisi esemeid QA. Juhuslik kontroll iga 2 tunni järel. Kui tulemused ületavad standard spetsifikatsioon operaator on palutud masin peatada ja reguleerida kuni see on õige ja töötab regulaarselt. Defektne kotid olnud Isoleeri jäägid ala.
C.Different paksusega kotid alates teise arvutisse alt seal kvaliteedikontrolli, testimise Double katsetamine. Vähemalt ühe vahetuse kord. Katsetamise tulemusi salvestada ka asjaomasele tagasisidet.

6) valmistoodete juhuslik kontrollida enne lao.
QC sõim on pisteline kontroll kõik valmistooted, kui lubatud hälvet ei või ületada, see isoleeritud ja kraabitud. Nii hoida eemal lao defektsete lõpptoodete valmistamiseks.

(7) kvaliteedi tracebility
Meil on allosas iga tabletiga ja karp tracebility no.with 6 numbrit. See on vastavalt esindavad tootmise kuupäev, masinaga nr. ettevõtja nr. ja tembeldatud QA pole. Kui kvaliteet juhtus, saame jälgida see kott on tracebility ei.

8) testimise rul testimise tuba
A.Euroopa algse proovi kvaliteedi testimine kliendilt.
B.Counter proovide katsetamine.
C.Main materjali chaged pisteline kontroll.
D.Process tehnika muutunud, proovide testimine
E.Regular testimine

Kõiki eespool nimetatud katsete mõju film dart pisar, tõmbetugevus ja alumine tihend tugevusomadused vähemalt üks kord iga. Võrrelda kvalifitseeritud standard ja tagasiside QC ja tootmise osakond ajal andmete muutmine.