Võta meiega ühendust+8618653687188

Otsi hotelle
Banner

Meist

1.Lisateave

WEIFANG KANGLE PLASTICS CO., LTD. Asutati aastal 1998, mis on spetsialiseerunud erinevate kilekotid, nagu prügikoti kott, toidu kott, postikotid, T-särk ostukott, heategevuskott, lemmikloomade jäätmekotid, beebi mähe kott, PE põll.

Rohkem kui 15 aastat kilekotte pakkudes kogemusi, oleme kõige konkurentsivõimelisemaks ja kvaliteetse kilekotid tootja Hiinas. Oleme väga tuttavad ELi turu ja Ameerika turuga, nagu näiteks TESCO, CARREFOUR, SAINSBURY, WOOLWORTHS õhtusöögituruga ning on varustanud Ameerika Ühendriikide ja Suurbritannia suurimaid lainurattavaid tootjaid viimase 15 aasta jooksul koos esemetega, mida nad ei soovi ise valmistada. Pakume kilekotte ja prügikaste vooderdusi kas teie endi kaubamärgiga, trükitud vastavalt oma kunstiteostele või kliendi tellitud disainile ning oleme täielikult kursis kliendi kvaliteedi ja pakendamise ootustega.

Asume Hiinas asuvas Shandongi provintsis Weifangis. Meie aastane tootmisvõimsus on üle 12 000 tonni. Meil on ISO ja BRC sertifikaadid ning läbisime ka SEDEXi, BSCI tehase auditi. Olete teretulnud oma tehase külastamiseks, auditeerimiseks ja kontrollimiseks.
Tuginedes "kvaliteetsetele toodetele, suurepärasele teenindusele, konkurentsivõimelistele hindadele ja kiirele kohaletoimetamisele", garanteerime, et saate parima kvaliteediga, konkurentsivõimelise hinnaga ja hea teenindusega professionaalseid tooteid.

Me tervitame kõiki sõpru, et meiega ühendust võtta ja siiralt loodan, et võime nii palju paremat tulevikku kokku saada.

2. Meie toode
Meie tooted sisaldavad järgmist:
Star-pitsat prügikaste vooderdised, toidu kott, T-särk ostukott, heategevuskott, lemmikloomade jäätmekotid, lapsevankri kott, PE põlled, PE-kinnased, rõivakott, kast-vooderdis, deli lehed jne

3.Product Flow

4. Meie sertifikaat
Oleme alati veendunud, et meie ettevõtte edu on otseselt seotud pakutavate toodete kvaliteediga. Need vastavad ISO9001, BRC, SGS suuniste ja meie range kvaliteedikontrollisüsteemi nõuetele, mis on läbinud BSCI, SEDEX, SGS tehase auditi.

5. Koostööpartner
Tesco, Carrefour, Interplast, Helix, Fastenal

6. Testimisseadmed

Kukkumine dpart test Tenstile test
Metallidetektor

7.Kvaliteedi kontroll
Kuna meil on ISO9001 ja BRC sertifikaat, oleme loonud põhjaliku QC süsteemi.

1) Tooraine ja tarvikute kvaliteedikontroll
Toorainet ei kontrollita ainult tarnijate sertifitseerimine. Uue materjali proovide tegemine ja proovide testimine, et võrrelda katsetulemust vana aruandega. Lao korral on see ok, kui tulemusi on lubatud, juhuslikult kontrollida tarvikut defektsete toodete hoidmiseks laost.

2) Tellimuse hindamine
Kui me saame uute tellimuste (uued tooted korduvate tellimuste asemel), kui meil on ostja proovid, katsetame meie testimise ruumis olevat kvaliteeti ja teeme rekordi, samuti tehakse loendiproov uuesti katsetamiseks klientide katseprotokollile vastamiseks. Seejärel saatke kinnitusproovid vastu. Samal ajal tehakse kõik materjali segamise valem, tehniline töötlemine failis. Masstootmine vastavalt meie tehnilisele kirjale pärast proovide kinnitamist.

3) Materjalide segamine
Tootmisosakond näitab töökoja materjalide segamise valemit, mis põhineb tehnilisel failil. OA kontrollib vastavalt juhuslikult.

4) Kileprotsessi puhastamine
A.Seal kontroll: operaator kontrollib ise kile laiust ja netokaalu meetri kohta, seejärel tagab selle õige suuruse ja paksuse.
B.QA kontrollige filmi kvaliteeti iga 2 tunni järel. Ja täitke kontrollandmed kirje vormis. Selles vormis on üksikasjalik kirjeldus, sealhulgas koti laius, pikkus, netokaal, samuti lubatud hälve. QA-d peavad ka kontrollima krahhi vooderdamise võtmekvaliteedi probleemi ---- tugevuse jagamist füüsilise kontrollimisega. QA vajab andmete võrdlemist lubatud hälbega või mitte, kui mitte, siis paluvad operaatoril masinat peatada ja uuesti reguleerida õige spetsiifikatsiooni täitmiseks. Puudulikele kiledele pannakse jäägid.
C. Erinevad paksusfilmid, mis testivad löögipööramist, rebenemist, tõmbetugevust katseruumis. Vähemalt üks nihe ühekordse testimisega. Katsetulemused registreerivad ka tagasisidet asjaomasele osakonnale õigeaegselt.

5) Kott, mis muudab protsessi kvaliteedikontrolli.
A.Eesti kontrollimine. Käitleja peab kaaluma iga rulli netomassi elektroonilisel skaalal, et tagada koti netokaal. Alumine pitsat kontrollis ise ka ise, eriti filmi rull muutus. Kõik see füüsilise kontrollimisega.
B.QC kontrollimine. Kvaliteetne kontroll on ka juhuslikult kontrollitud alumise tihenduse ja netokaalu ning muid punkte, mis täidavad rekordi. Juhuslik kontroll iga 2 tunni tagant. Kui tulemused ületavad spetsifikaadi standardi, palutakse operaatoril masinat peatada ja reguleerida, kuni see on korrektne ja töötab regulaarselt. Ka defektsed kotid on samuti isoleeritud lammutuspiirkonnale.
C. erinevad paksused kotid erinevast masinast, mis testivad põranda tihendi kvaliteedikontrolli katseruumis. Vähemalt üks nihe üks kord. Katse tulemused registreerivad ka tagasisidet asjaomasele osakonnale.

6) Valmistooted enne laost juhuslikku kontrollimist.
QC mangis kontrollib juhuslikult kõiki valmistooteid, kui lubatud hälve ületab standardi, siis isoleeritakse ja kraapitakse. Sel viisil hoidke kõik defektsed valmistoodangud laost eemal.

7) Kvaliteetne jälgitavus
Meil on iga välise karbi põhjaga jälgitavus nr 6 numbriga. See tähistab vastavalt tootmiskuupäeva, masina nr. operaator nr. ja tõmmatud QA nr. Kui kvaliteediküsimus juhtus, saame selle kotti jälgida jälgitavusega nr.

8) testimisruumi testimisjõud
A. Esialgne kvaliteedikontroll kliendi poolt.
B.Viidete proovide testimine.
C. Põhimaterjali korjatud proovide katsetamine.
D.Protsessi tehnika muutus, proovide testimine
E. Korralik testimine

Kõik eespool. Kilemälgede löögi, rebenemise, tõmbetugevuse ja alumise tihendi tugevuse katsetamine vähemalt üks kord iga nihe. Andmete võrdlemine kvalifitseeritud standardi ja tagasisidega QC ja tootmisosakonnaga õigeaegselt.